Kutná Hora

28. dubna 2012

Při shánění podkladů pro napsání článku o Kutné Hoře, při výběru fotek a vymýšlení jejich popisků jsem byla poháněna radostnou nedočkavostí a cítila jsem, že výsledek by mohl být dobrý – fotky, které Mirek pořídil, vybízely k publikování…

Jenže…

Provozovatel bloguje.cz, který spravuje stránky, na nichž publikujeme tento blog, oznámil, že 30. června ukončuje provoz a že máme táhnout jinam nebo všeho nechat – to prohlášení dostatečně zaměstnalo moji mysl a jakoby toho nebylo dost, moje tělo vzápětí ovládl zákeřný virus, který mi na trupu vytvořil bolestivé obrazce zvané pásový opar…

Přesto se pokusím napsat zářivý článek o výletu do Kutné Hory (a dalších zajímavých a nádherných akcích, které se uskutečnily), ale než se ta zapeklitá situace vyřeší, zůstane vše zatím v šuplíku. (Ostatně publikování článků i komentářů je nyní problematické.)

Jsem od přírody optimistka, proto věřím, že vyhlídky jsou díky váženým příznivcům a přátelům, kteří přislíbili pomoc, nadějné.

Zachovejte nám, prosím, svoji přízeň.

Vaši M+M Svatošovi

15 odpovědí na “Kutná Hora”

 1. Ahoj M + M,
  koukám, že už je vše (téměř) na dobré (téměř) cestě, takže zbývá jen počkat si na nové reportáže 🙂 Tak ať vám nové stránky fungují bez komplikací!

 2. Zdravím M + M + S !

  S velkým napětím a ještě větší radostí sleduji, že se vaše veledílo, tedy přetahování dat do nového prostředí daří! Výborně! Držím palce, aby se brzy podařilo doladit i ty nejmenší detaily.
  mb

  1. Miluško,
   děkujeme za podporu, i my jsme s radostí sledovali, jak se stránky klubou na svět. Jsme vděční, že máme lidi, na které se můžeme v nouzi obrátit.
   Snad sem čtenáři najdou cestu…

 3. Ahoj Míšo a Mirku, zpráva pana F. potěšila i nás, pravidelné čtenáře Vašich stránek. Držíme palce.

 4. Ahoj M+M. Na smutek je času dost. Zálohu už máme a s přechodem jinam se snad taky nějak poperem. Stáhl jsem si potřebný SW, ale zatím to nemám nainstalované. Protože zítra ráno zase podlehnu zlozvyku chodit do práce, tak se už pomalu chystám do pelíšku. Ale až skončí skotačení kolem Tesláckého šotka, tak podnikneme další kroky.
  Dobrou mysl a hodně optimismu vám přeje F.

 5. Jardo,článek o Kutné Hoře mám napsaný, zveřejním ho na nové adrese – jen nevím, kdy to bude, zatím se ti, kteří tomu rozumějí, pokoušejí udělat zálohu všeho dosud zveřejněného, aby v ele-šuplíku něco zbylo :-((. Drž nám palce, prosím.

 6. A já se těšil,co jste v Kutné Hoře viděli nového nebo jinýma očima než já, který tam prožil čtyři roky ve škole (a na internátu) a rád se tam vracím (minimálně 1 x za rok, když kutnohorští turisté pořádají pochod Za malínským křenem). Hlavně ať Vám to z toho elektronického šuplíku nezmizí…

 7. Míšo vydrž.Stejně jako Bloguje.cz ani pásový opar není věčný. Také jsem ho poznal. Přeji Ti co nejméně potíží s ním. Server bude možná zachráněn, pokud ne, pokukuji po Blog.cz, ale ještě není všem dnům konec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*