První výročí

Stále jsme začátečníci

Právě dnes je to rok, kdy nás okolnosti donutily přenést články i fotografie na novou adresu, takže jsme zase začínali, jinde a jinak než jsem psala v roce 2008. (M+M Svatošovi – První výročí)

Jsme vděční všem, kteří nám pomáhali s rozjezdem nových stránek a děkujeme přátelům i čtenářům za zachování přízně. (M+M Svatošovi – Vítejte na nových stránkách)

Velice si považujeme toho, že úplně novou a neznámou adresu našlo za uplynulý rok bezmála 19 tisíc čtenářů (nejen českých), kteří klikli na některý ze 455 článků 42 tisíc krát.
Věříme, že na blogu občas našli to, co je zajímá a mají důvod se vracet. A my důvod sdělovat se.

Děkujeme, přijďte zas! 🙂

5 odpovědí na “První výročí”

  1. Zdravím na Vysočinu! Obávám se, že to není o stěhování na nové místo. Je to o obsahu a provedení, proto si VÁS lidé vždy vyhledají kdekoliv. Čili bych nevzpomínal roční působení, ale celkové. 🙂 Naše stránky Vzdorospolku také musí občas změnit místo určení, přesto kdo chce, nakonec přijde, byť na dotaz, kde že to visíme. Onehdy nám nešel převod na nové stránky v prohlížeči explorer, avšak vyřešilo se díky Vašemu upozornění. Díky za vše, Vlastimil Hloupý

  2. Děkujeme Vám všem za milé komentáře – vždycky znovu nás potěší Vaše přízeň – moc si považujeme toho, že svůj volný čas věnujete návštěvě našich stránek a velkoryse nám odpouštíte chyby, kterých jsme si i sami vědomi, ale není v našich možnostech zbavit se jich – vlídnost čtenářů je bohatá mzda radosti 🙂

  3. Nelze jinak, než se vracet i když v tomto období dost nepravidelně a s omezenými komenty. Tak do dalších naplněných výročí –

  4. Jasně, že přijdu zas! Zas a znova, jako mnozí další, neboť oněch čtenářů nebylo 19 tisíc, ale mnohem méně, a protože se jim (nám) vaše stránky líbí, chodí(me) na často!

  5. Já gratuluji k prvnímu výročí na nových stránkách a sobecky vám oběma přeji hodně tvůrčího nadšení a elánu, abychom věděli, co děláte a jak se máte, abych se měla kam vracet pro inspiraci na turistická putování a abych měla u čeho usednout počíst si a pokochat se fotkami ve chvílích klidu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*